еМагазин

Tag : Љупка Арсовска

Убава приказна

Фризерскиот салон на Мила и Љупка Арсовски еден од најдобрите во Њу Џерси

Редакција
Познатите македонски стилистки Мила и Љупка Арсовски веќе неколку години живеат во Америка каде што продолжија да го работат бизнисот што го водеа овде. Фризерското...