еМагазин

Tag : женска авицена трка

Спорт

Денеска се одржува Женска Авицена трка: Рекорден број на пријавени кандидати

Редакција
Денеска се одржува Женска Авицена трка, а има рекорден број на пријавени кандидатки од 2.000 пријавени кандидатки. Стартната точка е кај фонтаната Лотос на булеварот...