еМагазин
Image default
Спорт

(Видео) Играчи на Арсенал вмешани со скандал со дрогирање

Англиски „Сан“ објави ексклузивна снимка од неколку фудбалери на англискиот клуб Арсенал на која се гледа како користат т.н „хипи крек“, хемиска супстанца која тера на смеење, но може да биде и опасна по здравјето.

Во скандалот се вмешани играчите Месут Озил, Пјер Емирик Обамејанг,  Александре Лаказет, Матео Гендузии и Сеад Колашинац.

Тие биле на забава, на која имало 70 девојки и на која за пијалоци потрошиле над 30.000 евра.

Фото/Видео: The Sun/Daily mail/Manch.utd fans

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Италијанска гимнастичарка „растури“ на „Зајди, зајди“

Никола Осило

Васил Јанкула, кој боледува од церебрална парализа, ја извози патеката на Охридскиот маратон

Редакција

Младиот Павел Стојчевски се закити со златен медал на меѓународниот кик-боксинг турнир

Редакција