еМагазин
Image default
Локално ТОП СТОРИИ

(Видео) Во пукање на “Пластичарска“ се повредени неколку лица

Доцна синоќа на Булеварот „Никола Карев“ познат како „Пластичарска“ во Скопје имало пресметка со огнено оружје, а телевизијата Клан јави дека има и неколку повредени кои се пренесени во болница.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Почина еден од повредените на „Пластичарска“

Повеќе детали за инцидентот се очекуваат денеска.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) 29-годишниот Амар Исмани е загинатиот пејач во престрелката на „Пластичарска„

Видео: ТВ Клан

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Изработена интерактивна мапа за достава на храна и лекови за време на полицискиот час во Скопје

Редакција

Почина и 24-годишното момче, кое беше во критична состојба по престрелката во која беше убиен Идризи

Редакција

Не наседнувајте на лажни пораки наводно испратени од директорот на БЈБ, Тасевски, предупредуваат од МВР

Редакција