еМагазин
Image default
Локално

Малолетник во Скопје испрскан со солзавец

Од Министерството за внатрешни работи информираат дека во неделата во 22.40 часот во СВР Скопје, О.Н. (51) од Скопје пријавил дека околу 19.35 часот на подрачјето на Карпош во Скопје, по претходно неодразбирање, едно лице со солзавец го испрскало неговиот малолетен син.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Полицајци извлекоа шест лица завеани во прилепско

Редакција

Притворени три лица за трговија со кокаин

Редакција

(ВИДЕО) „Македонија Блокира“ не успеа да го блокира патот кон Охрид

Редакција