еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото-вест) Настан каде можете да купите вистински мед: “Пролетни медени денови“ во Скопје

Од денеска до 6. април на улицата Македонија во Скопје се одржува настанот “Пролетни медени денови“ на кој ќе можете да купите вистински мед.

Штандовите работат од 8 часот наутро до 19 часот.

Атмосферата од настанот преку објективот на Игор Бансколиев:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заев по состаноците на раководството на СДСМ: Останувам да помогнам да се стабилизира мнозинството и ако може да се зголеми

Редакција

Убава вест: Оздравени 2.179 заболени од Ковид-19

Редакција

(Фото) Ќерката на премиерот кај Папата Франциск во креација на Тања Кокев

Редакција