еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Ријана го „запали“ Инстаграм за 32. роденден

Една од најпопуларните поп-пејачки на денешницата Ријана прослави 32 години со најблиските пријатели на тајна локација во Мексико.

Таа деновиве ги почести своите фанови на Инстаграм со неколку секси фотографии, на кои меѓудругото ги промовира парчињата долна облека од нејзината нова колекција.

Убавицата од Барбадос уште еднаш покажа дека изгледа прекрасно без оглед на тоа дали станува збор за позирање на фото-сесии или пак пред камери на пријателите со кои го минува секојдневието.

Фото/Видео: Instagram/badgirlrobyn

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Благица Павловска наполни 60 години, доби торта со нејзниот лик

Редакција

(Фото) Сара Мејс објави фотографија од бебето

Редакција

Денеска започнува „Skopje Wine Expo”: Ксмет оркестар, Петреска, Пупиноски, Брас Брадрс и Тропико ќе настапат вечерва

Редакција