еМагазин
Image default
Локално

Го нападнал на наплатната каса кај паркингот на Клинички

На 29.01.2019 година во 00.30 часот во СВР Скопје, А.Ѓ.(36) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 00.20 часот во Комплексот клиники „Мајка Тереза“, кaj наплатната паркинг каса, бил физички нападнат од непознато лице, информира МВР.

Се преземаат мерки за целосно расчитување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тетовчанец поминал граница, завршил во затвор

Никола Осило

Пожари на неколку локации во Македонија

Никола Осило

Со „БМВ“ удрил во малолетник

Никола Осило