еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

Пронајден е Давид, синот на Зоки Роџер што се бараше

Зоран Илиев Роџер информираше дека е пронајден неговиот син Давид кој се бараше и беше пријавен за исчезнат.

„Голема благодарност до сите кои сакаа да помогнат, пронајден е Давид Роџер од еден познат граѓанин на Скопје на 15 километри од Скопје“, информираше Роџер на неговиот фејсбук-профил.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Исчезна Давид, синот на Зоран Роџер, семејството бара помош!

Фото: Фејсбук/Давид

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Clear View Бизнис Тренинг Центар доделува две целосни стипендии за HR Академија во вредност од 1.600 евра

Редакција

Нови рекорди во производството на сурово млеко поставени на традиционалниот „Ден на фармери рекордери на Бимилк“

Редакција

Три месеци бесплатен Vip Shared Cloud Firewall за поголема oнлајн безбедност на компанијата

Редакција