еМагазин

Tag : Бујарe Абази

Бизнис ТОП СТОРИИ

Разрешени директори на АА кои застанаа на страната на Таравари

Редакција
Несогласувања помеѓу лидерот на Алијанса за Албанците (АА), Арбен Таравари, кој сака партијата да настапи на престојните избори во коалиција со Беса, Алтеранатива и Демократскиот...