еМагазин

Tag : Ева Јовановска

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Мис Европа 2024: Две титули за Македонија

Редакција
Во Бејрут, Либан се одржа изборот за Мис на Европа 2024 на кој нашата држава имаше две претставнички, 20-годишната Ева Јовановска од Тетово и Каролина...