еМагазин

Tag : „Изи џет“

Бизнис ТОП СТОРИИ

Од ноември ќе нема лет Скопје-Женева

Редакција
Спецјализираниот сајт за авијација exyuaviation.com објави дека од ноември годинава Скопје ќе остане без директен лет до Женева. Од сајтот пишуваат дека нискобуџетната авиокомпанија „Изи...