еМагазин

Tag : Илинска-Плакенска планина

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Убава вест: И на Илинска-Плакенска планина има балкански рис

Редакција
Од Македонското еколошко друштво (МЕД) информираат дека и на Илинска-Плакенска планина има балкански рис. -По 15 години работа на Илинска-Плакенска Планина, конечно успеавме да потврдиме...