еМагазин

Tag : кајли

Забава ТОП СТОРИИ

(Видео) Мадона и Кајли Миног за првпат пееа заедно

Редакција
Во рамки на светската турнеја на поп кралицата, Мадона, таа за првпат пееше со нејзината колешка Кајли Миног. Двете во Лос Анџелес, САД ја изведоа...