еМагазин

Tag : Кејт Мидлтон

Забава ТОП СТОРИИ

(Видео) Принцезата Кејт Мидлтон објави дека има рак и дека е на хемотерапија

Редакција
Принцезата Кејт Мидлтон (42) објави дека има рак и дека е на “превентивна“ хемотерапија. Тоа го соопшти во видео порака по бројните шпекулации за нејзиното...