еМагазин

Tag : Кожув

Локално ТОП СТОРИИ

Спасен маж кој бил завеан од снегот во селото Радња на Кожув

Редакција
Од Центарот за управување со кризи (ЦУК) информираа дека мажот кој изминатите денови беше завеан во кавадаречкото село Радња на планината Кожув вчера е евакуирано до...