еМагазин

Tag : коспонзорство

Балкан ТОП СТОРИИ

Вучиќ и се „заблагодари“ на Македонија за коспонзорството на резолуцијата за Сребреница

Редакција
Претседателот на Србија Александар Вучиќ смета дека Македонија е еден од коспонзорите на резолуцијата за прогласување на 11. јули за Меѓународен ден на сеќавање на...