еМагазин

Tag : Кристијан Михајловски

Бизнис ТОП СТОРИИ

Кристијан Михајловски е нов претседател на НО на М-НАВ

Редакција
Од акционерското друштво за услуги во воздухопловната навигација, М-НАВ, во државна сопственост, преку Македонската берза информираа дека Кристијан Михајловски е избран за претседател на Надзорниот...