еМагазин

Tag : Куманово-Табановце

Локално ТОП СТОРИИ

Едно лице загина во сообраќајка на автопатот Куманово-Табановце

Редакција
Едно лице загина во сообраќајка која се случи синоќа на автопатот Куманово-Табановце. Тоа починало на лице место. Во сообраќајката, во која учествувале три возила –...