еМагазин

Tag : Кучевиште

Локално ТОП СТОРИИ

Маж пронајден мртов во неговиот дом во Кучевиште

Редакција
Од МВР информираа дека седумдесет и две годишен маж бил пронајден мртов во својот дом во скопското село Кучевиште. Според полицијата, станува збор за лице...