еМагазин

Tag : Лаб дизајн маркет

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Промоција на нови дизајнери во Лаб дизајн маркет

Редакција
Утре сабота, 8. јуни во изложбениот салон и заедница на македонски дизајнери и знаетчии „Лаб дизајн маркет“ во 12 часот напладне ќе започне промоцијата на...