еМагазин

Tag : магловито

ЖИВОТ

Денеска наутро магловито време, преку ден тивко

Редакција
Времето денеска ќе биде променливо облачно и претежно тивко. Наутро и претпладне по котлините ќе има појава на магла, која во средината на денот ќе...