еМагазин

Tag : малолетника

Локално ТОП СТОРИИ

МВР ја пронајде 14-годишната Ринеса, по која се трагаше три дена

Редакција
МВР ја пронајде 14-годишната Ринеса, која три дена беше исчезната „Полициски службеници од СВР Скопје ја пронајдоа Р.М. (14) од Скопје, за која нејзиниот татко...