еМагазин

Tag : Потам-плант

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Кои се фирмите на Дрин Ахмети кои добиле пари од Фондот за иновации

Редакција
Дрин Ахмети, внукот од брат на лидерот на владејачката ДУИ, Али Ахмети, повторно е во фокусот на јавноста откако од Државната комисија за спречување корупција...