еМагазин

Tag : потпорен ѕид

Локално ТОП СТОРИИ

(Видео+Фото) Се урна дел од потпорен ѕид на улицата над Детска клиника: Во опасност се човечки животи, но и имот

Редакција
Директорот на Центарот за управување со кризи (ЦУК), Стојанче Ангелов информираше дека, дел од потпорен ѕид на улицата „Белградска“, која поминува над клиничкиот центар „Мајка...