еМагазин

Tag : Сашо Стојкоски

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Наградени најдобрите учеснички во „Предизвик за средношколки“, проект на ЕВН Македонија

Редакција
ЕВН Македонија го закружи својот предизвик за средношколки „Приклучок за вештини“ со доделување награди на најдобрите учеснички, симболично на Меѓународниот ден на жената, информираат од...