еМагазин

Tag : снежна бајка

Локално ТОП СТОРИИ

(Фото) Снежна бајка во Аурора ресорт&спа во Берово

Редакција
Снегот кој овие два дена паѓа по планините и повисоките градови, создаде снежни бајки од некои од туристичките места. Едно од нив е Берово, каде...