еМагазин

Tag : соседство

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) Mambo-кафулето од нашето соседство: Кафе преку ден и џин за „по една пијачка“

Редакција
На местото на поранешна „Пошта“ во Карпош 1, спроти Центар за старнски јазици, се отвори кафулето Mambo, кое што е фенси маалско место. Ентериерот на...