еМагазин

Tag : Струмица-Валандово

Локално ТОП СТОРИИ

Едно лице загина во сообраќајка на патот Струмица-Валандово

Редакција
Едно лице загина денеска во сообраќајка на патот Струмица-Валандово кај селото Костурино. Како што пренесе државната агенција МИА, сообраќајната несреќа се случила околу 14:30 часот,...