еМагазин

Tag : С.А.Р.С

Забава ТОП СТОРИИ

С.А.Р.С , Тајзи и Брас Брадерс го отвораат првото издание на „Скопје се лади“, во сабота на 8. јуни

Редакција
С.А.Р.С, Тајзи и Брас Брадерс ќе го отворат првото издание на музичката манифестација „Скопје се лади“ која ќе се одржи оваа сабота, 8. јуни со...