еМагазин

Tag : уролог

Интервју ТОП СТОРИИ

Доктор Јовиќ, хирург уролог: Мажите барем еднаш годишно треба да се јавуваат на уролошки преглед

Редакција
Доктор Јовиќ е хирург уролог во Клиника Жан Митрев и еден од најголемите специјалисти во доменот на урологијата. Со доктор Јовиќ разговараме отворено за сите...