еМагазин

Tag : „Халк банка“

Бизнис ТОП СТОРИИ

Мукаетов – панелист на конференцијата „Чувари на мудроста“ во организација на „Халк банка“

Редакција
Генералниот директор и pретседател на Управниот одбор на „Алкалоид“, Живко Мукаетов, зеде учество на конференцијата „Чувари на мудроста“, која по втор пат се одржува во...