еМагазин

Tag : антиазападна

Македонија

Никола Тодоров: Не се пронаоѓам во антизападно ВМРО-ДПМНЕ

Редакција
Никола Тодоров, поранешен министер од редовите на ВМРО-ДПМНЕ и еден од главните функционери во партијата се игласи на својот Фејсбук профил. „Почитувани членови и симпатизери...