еМагазин

Tag : Атлантик

ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Фото) Посета на Атлантик Гранд: И домашен мирис и домашен вкус во Скопје

Редакција
Во Атлантик Гранд во Скопје денеска беше организиран отворен ден во кој претставници на домашните медиуми имаа можност да се запознаат со современата фабрика каде...