еМагазин

Tag : гламур

Локално

Скопје повторно ќе блесне во гламур и сјај: Настанот „Story Awards“ ќе се одржи вторпат

Редакција
По успешното минатогодишно доделување на наградите „Story Awards“, на 25 март во хотелот „Александар Палас“ по вторпат ќе се случи овој гламурозен настан. Во ноќта на убавината, славата, гламурот, солзите...