еМагазин

Tag : Горан Сугаревски

Македонија

Директорот на Царинска управа, Горан Сугаревски реизбран за претседател на Надзорниот одбор на СДСМ

Редакција
Директорот на Царинска управа, Горан Сугаревски e реизбран за претседател на Надзорниот одбор на СДСМ, информираа од партијата. “Надзорниот одбор на партијата е важен орган,...