еМагазин

Tag : гостиварци

БАШ НИ Е ЌЕФ

Петмина гостиварци со два тикети во обложувалница заработија 126 илјади евра

Редакција
Гостиварците Давор Ѓуровски, Александар Јаневски, Дарко Дамјановски, Дејан Дамјановски и Марио Тримчевски ја остварија една од најголемите добивки во спортското обложување во Македонија. Тие на...