еМагазин

Tag : GUESS

БАШ НИ Е ЌЕФ

Американскиот бренд GUESS со моно бренд продавница во Македонија

Редакција
Уникатната пролет-лето ’20 колекција на американскиот бренд GUESS за 2020 година сјае во центарот на вниманието благодарение на природната убавина на познатата пејачка Џеј Ло,...