еМагазин

Tag : инклузивна трка

БАШ НИ Е ЌЕФ

Денеска хуманитарна штафетна трка во Градски парк за поддршка на семејствата кои имаат лица со попреченост

Редакција
Здружението Куќа на среќата и Mama’s, во соработка со Сојузот на спотови на Град Скопје и Хуманитарната организација „Свети Спас“, денеска со почеток во 11...