еМагазин

Tag : кафитерија

Локално

Приведен сопственик на кафитерија бидејќи не ги почитувал препораките за корона вирусот

Редакција
Надворешна канцеларија за криминалистички работи Гостивар вчера во Добридол го лишиле од слобода В.Џ.(57) затоа што при контрола спроведена со Државниот пазарен инспекторат во неговата...