еМагазин

Tag : карактери

ТОП СТОРИИ Убава приказна

(ВИДЕО) Пристигнаа „Стела и Сани“, првите македонски 3д анимирани ликови

Редакција
Промовирани се „Стела и Сани“, малите херои од првите 3Д анимирани видеа наменети за едукација и анимација на деца создадени од македонското студио за филмска...