еМагазин

Tag : карнатин

Македонија ТОП СТОРИИ

Млада фармацевтка од Скопје разочарана од врсниците: „Чопоративно собирање по дома не е карантин“

Редакција
Марија Јаневска е наша сограѓанка и фармацевтка која на својот Фејсбук профил изрази разочарување од блиски луѓе и познаници поради тоа што во услови на...