еМагазин

Tag : Катја

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Видео) Со „Ладна“ детските соништа се исполнуваат: Катја нѝ покажа дека треба да веруваш и сакаш

Редакција
Цртањето за децата претставува една од омилените активности која тие најчесто ја прават со задоволство. И тоа не е случајно, во таквите моменти тие ја...