еМагазин

Tag : катани

Свет

(Видео) Шпанец со катани викајќи дека е заразен од корона вирусот нападна полицајци

Редакција
Хаос предизвика Шпанец кој гол до половина со две катани вчера се шеташе по улица викајќи дека е заразен од корона вирусот. На видеото може...