еМагазин

Tag : казна паркинг

Локално

Претепале вработен во Градски паркинг незадоволни од казна за непрописно паркирање

Редакција
На 31.01.2020 околу 16.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Јане Сандански“ во Скопје,  З.М.(59) и Г.М.(34), двајцата од с.Љубодраг, кумановско,  физички го...