еМагазин

Tag : Кембел

Забава

(Видео) Наоми Кембел се разголе за новата кампања на Вивиен Вествуд

Редакција
Топ моделот Наоми Кембел на 49 години се соблече гола за новата кампања на дизајнерката Вивиен Вествуд. Кембел која повеќе од три децении е присутна...