еМагазин

Tag : кино-сали

Забава

Премиера на „Диви и среќни“ во македонските кино-сали

Редакција
По рекордната гледаност во Бугарија и неколку европски премиери, хит акционата комедија “Диви и среќни“ премиерно ќе биде прикажана во Cineplexx Скопје и 3D Кино...