еМагазин

Tag : Клинички центар Црна Гора

Балкан ТОП СТОРИИ

Едно лице од ранетите во вчерашната престрелка во Цетиње е во животна опасност

Редакција
Едно лице од ранетите во вчерашната престрелка во Цетиње е во животна опасност, соопштија денеска од Клиничкиот центар на Црна Гора. Во таа болница во...