еМагазин

Tag : Комодита

БАШ НИ Е ЌЕФ

Донација на Comodita Home на Клиниката за државна кардиохирургија

Редакција
Comodita Home донираше душеци, перници и постелнини на ЈЗУ Универзитетска Клиника за државна кардиохирургија. Со оваа акција се продолжува хуманата мисија под слоганот „Секој сон...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Comodita Home донираше душеци на Детска клиника Козле: Почнува хуманата мисија под слоганот „Секој сон е важен“ во вредност од над 100.000 евра

Редакција
Со донацијата на Детска клиника Козле, Comodita Home ја започнува својата хумана акција на донации на над 1500 душеци, а донацијата е во вредност од...