еМагазин

Tag : Кондарко

Македонија

„Титаник 2“: Сведочеа Дума и Кондарко, ново рочиште на 6 септември

Редакција
Во попладневниот дел од судењето за предметот на СЈО „Титаник 2“ што се однесува на изборни нерегуларности на локалните избори во 2013 година, сведочеа поранешниот...